Horizons 101 Premium Studio

  • Wi-Fi
  • Swimmingpool
  • Klimaanlæg
  • Kæledyr ikke tilladt

Beliggende lige ved Redemptorist Church og omkring 2 km fra Karmelitkloster, har Horizons 101 Premium Studio Cebu en swimmingpool for gæster at tage en dukkert i.

Nogle af værelserne har udsigt over byen.

Zubuchon og All Stars Sports Bar er 5 minutters gåafstand fra Horizons 101 Premium Studio.

Det filippinske taoisttempel ligger 10 minutters kørsel fra hotellet. Du kan komme til Magellankorset om få minutter i bil. Det nærmeste busstoppested er Horizons 101, inden for kun 50 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Horizons 101 Premium Studio Cebu
Horizons 101-Premium Studio 42J
pris kun for mobil

Horizons 101-Premium Studio 42J

0 m fra overnatningsstedet
USD 57 USD 51
pr. nat
Nm 1Br Condo With Balcony At Horizons 101
pris kun for mobil

Nm 1Br Condo With Balcony At Horizons 101

9.0
Fantastisk 14 anmeldelser
0 m fra overnatningsstedet
USD 43 USD 39
pr. nat
Gian'S Haven
pris kun for mobil

Gian'S Haven

0 m fra overnatningsstedet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    Fritid

    • Swimmingpool

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Spisebord

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
    Udtjekning: fra 10:00 indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er lufthavnen tæt på Horizons 101 Premium Studio hotel?
      Horizons 101 Premium Studio hotel er inden for en 20-minutters biltur fra Mactan-Cebu International lufthavn.
    • Har et Horizons 101 Premium Studio hotel en swimmingpool?
      Ja, et Horizons 101 Premium Studio hotel har en swimmingpool.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Horizons 101 Premium Studio Cebu

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk